Düzce Üniversitesi Medya Ödülleri

 

   Türkiye'de en prestijli öğrenci ödüllerinden biri olan Düzce Üniversitesi Medya Ödülleri Düzce Üniversitesi Girişimcilik topluluğu öncülüğünde ilk kez 2012 yılında gerçekleştirilen ve çeşitli kategorilerde ünlü isimlere oylama sonucu ödüllerinin verildiği bir ödül gecesidir. Gecede internet sitesi üzerinden yapılan oylama ile seçilen sanatçılar ile birlikte Girişimcilik Topluluğunca belirlenen isimlere de onur ödülü verilmektedir.

Genel hatları ile “ Düzce Üniversitesi Kültür ve Sanat Festivali “ anlayışıyla hazırlanan organizasyonda ödül gecesinden önce Üniversitemiz içerisinde söyleşiler, imza günleri vb. etkinliklerle öğrencilerin kültür ve sanatla buluşması sağlanmaktadır.

 

Düzce Üniversitesi Medya Ödülleri Ve Onur Ödülleri İçeriği

 

  “Düzce Üniversitesi Medya Ödülleri” 29 farklı kategoriden oluşmaktadır. Kategoriler üniversite öğrencilerinin aday önermesi dikkate alınarak hazırlanarak internet sitesinden oylamaya sunulacaktır. Kategoriler içerisinde yer alan “diğer” seçeneğinde 3000 üzerinde oy alan adaylar asil listeye eklenecektir.      

   Ayrıca oylamaya sunulmadan organizasyona öncülük eden Düzce Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu tarafından belirlenecek olan Türk medyasına, sinemasına ve tiyatrosuna emek vermiş sanatçılara da onur ödülü verilecektir. Yerel bazda ödül takdimi veya aday önermeleri oylama süreci boyunca ve onur ödülleri kapsamında değerlendirilmeyecektir.